14.3

14. března 2013 v 17:55 | Adee |  me
Shrnutí (skoro) celého týdne :)

Tento týden se nic nestalo. Nic extra vtipného, nebo skandálního. Mám nudný život (téměř). Ve škole to se mnou jde z kopce, ale to napravit musím. Rodiče na mě tlačí ze všech stran. Taky že jsem se dnes učila! :) Půl hodiny! To je pro mě snad rekord :D Tento rok poprvé :) Začínám malými krůčky, ale začínám. Popravdě. Kdyby mi byl zabaven notebook, přišla bych o spoustu věcí, to hlavně o spojení s okolním světem. Kluk, se kterými si (bohužel jen) píšu by mi chyběl. Dívat se na něj každý den ve škole a zdravit ho, mi nestačí. Kluci jsou hold někdy lepší kamarádi, než holky :). (JE TO JEN KAMARÁD, vážně. Vlastně ani nevím, jestli si s ním dokážu představit něco víc ;) ) .. Začněme pondělkem. Jako každé pondělí, je tady odhodlání napravit kiksy z minulého týdne. snídaně nějaká ta kaše, svačina ovocíčko, oběd ve školní jídelně, mozarella s rajčaty a kuřecí maso. Tomu dni se nedalo nic vytknout :) Navíc jsem si dala hodinku spiningu :)
Úterý, pro mě nejhektičtější den celého týdne. Hned po škole jsem si zkočila na bazén, pak na trénink a pak až domů po celém dni. Snídaně zase kaše, svačina zase ovoce, oběd zase ve škole, bez svačinky, véča rizoto. 3kola pořád nic, facebook, čaj a dlouhé hovory na skypu :)) Středa, mamina předešlý den koupila "vyskočchleba" a tak jsem neváhala a na snídani si dala dva toustové chleby a otopinkovala si je. Na to hodila cottage a k tomu malé rajče. na svačinu banán a rýžové chlebíčky (wow! ten den jsem se nějak rozjela :O), oběd ve škole (už to začíná být nuda!), svačina ovocný salát a večeře vaječná omeleta se zeleninou. Ten den jsem si vážně chtěla dopřát nějaký pohyb, ale nějak jsem to neztihla. Mimochodem, ten den jsem dostala od našich pořádného zdupa kvůli školy, že se neučím. Vím, chci to někam dotáhnout, musím zamakat. Moje mysl pořád říká, "dobře se vdej!" Na řadu přichází dnešek, čtvrtek. Ráno jsem chytla záchvat (nevím co to se mnou je), na snídani jsem měla bílý jogurt a cornflakey (mimochodem bylo to odporné!!!), na svačinu jsem měla kukuřičné plátky a obědvala jsem ve škole. Byla jsem u kadeřnice :))) Potom si dala bebe mini kakaové a pak, kvůli návštěvě prarodičů, shltala 3 cookies sušenky. Netuším, co mě čeká na véču. Ale pro změnu, co vím je, že zítra jsou na oběd palačinky :((((( Dám si, vím to :((( Ale co, snad to zase vyhubnu :) ... VÁHA SE POHNULA!!! ukazuje "JEN" 69,8 kg. Vím, nic moc, ale pro mě úspěch, že tam nevidím tu hnusnou "přessedmdesátku"... když si vezmete, že ještě nedávno (cca 2 týdny zpátky) ukazovala odporných 75 kg, je to nádhera. Změnu vidím hlavně v obličeji. Shrnutí týdne máme za sebou. Přeji krásný zbytek dne a týdne :))))))***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my-thinspirations my-thinspirations | Web | 6. dubna 2013 v 18:11 | Reagovat

ahojky nedávno jsem si založila PRO-ANA blog... PRO-ANA zápisník mám dlouho, a tak jsem se rozhodla si ho udělat online... Nechtěla by ses spřátelit? :)
www.my-thinspirations.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama