mabee..

10. března 2013 v 11:11 | Adee |  me
Tento blog od ted bude sloužit pouze pro vypsání mých pocitů. Nebudu chodit navštěvovat jiné blogy.. Koho však zajímají moje žvásty, směle pod čáru!!! :)) Budu moc ráda, když na tom bude někdo podobně, nebo stejně jako já ;)

Váha se pořád nehne a začínám si myslet, že je to všechno v mojí hlavě. Před týdnem jsem měla krásně našlápnuto a vážila jsem už nádherných 69 kilogramů.. Můj obličej najednou nebyl kulatý!!! Mám dokonce i ďolíčky!!! Vlastně teď už zase ne. Moje sebevědomí bylo vysoko oproti ostatním dnům. Vypadala jsem krásně a taky se tak cítila. Nejdla jsem sladké a pravidelně sportovala + jsem cvičila doma. Pak přišel lyžák a spolu s ním spoustu jídla a požitků z něj. Díky 7 hodinám na lyžích a snowboardu mám "jen" 70.5 kilogramů... Dneska má můj tatka narozeniny, vlastně jenom oslavu. Tolik jídla, co jsme dělali... Budu se snažit o to dát si jenom zákusek k odpolednímu čaji, který jsem zařadila do svého jídelníčku ^ ^ Snažím se rozpoznat rozdíl mezi nudou a hladem. Těším se na léto. S kamarádkou půjdeme nakupovat oblečení a boty. Bude to zhruba někdy za 3 měsíce, kdy už bude léto ťukat na dveře. Takže mám vlastně 3 měsíce získat svou vysněnou postavu. Doufám v to! Vím, málo času, ale 3 měsíce je to možné! SNAD. V létě taky jedeme do Řecka. ACH taaak moc se těším! Za měsíc mám narozeniny. Uvědomila jsem si, že za ten rok jsme toho vlastně zvládla strašně málo. Mým cílem do 16 bylo zhubnout, najít si kluka, nechat si narůst vlasy a nehty, učit učit učit se. Co z toho se stalo? Našla jsem si 3 denní vztah (spíš úlet) ... vlasy mi narostly o trošilinku ale jo mužu si to zaškrtnout :)) .. Nehty jsem si nechala dát umělé a teď mi dorůstají, jsou zničené... Na školu jsem se totálně vysrala... A s hubnutím je to jako na houpačce. Mám pořád šanci všechno vylepšit, abych se cítila lépe. Vždycky si řeknu, jo, tohle mám šanci zvládnout, tentokrát jo. A pak...
Trošku jsem se rozkecala :) Mějte se krásně, skládejte básně a hodně štěstí s čímkoliv, co vás v životě čeká, s vašimi cílemi a amcicemi. Přeji všem krásný den. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama